4 years ago / Admin

Sonsuzkaynak yazılım, oyun, teknoloji, vb alanlarda içerik üreten blogtur. Geniş editor ekibimiz ile siz değerli okurlarımıza en iyi içeriği sunmaya çalışmaktayız.
 

Kuruluşu ve hedefleri

2018 yılının Eylül ayında Yücel Yavuz ve Hakan Aslantaş tarafından kurulan Sonsuz Kaynak, internet alanında yazılım, oyun, teknoloji, vb alanlarda blogtur. Sonsuz Kaynak günlük olarak takip ettiği güncel yazılım ve teknoloji alanındaki haberleri yazı ve analizlere yer vermektedir.

Sonsuz Kaynak kendi içinde birçok alt site bulundurmaktadır. Sinema,Spor,Yemek,Sehayat vb. gibi alt siteler ile değerli kullanıcılarımıza geniş içerik yelpazesi sunmaktayız.

Sonsuz Kaynak'ın bir hedefleri arasında Türk canlı yayıncıları (twitch,yooutube,vb.) platformardaki yayınlarının tek çatı altında toplayarak Türkiye'nin ilk yayın platformunu oluşturmak ve böylece yayıncılarımızın ve izleyicileri buluşturmaktır.

Yazılımsa ve donanımsal alt yapısı

Donanımsal alt yapımızda linux platformu üzerine nginx ve openlitespeed ile güçlendirilmiş makinelerimiz ile siz değerli kullanıcılarıma hizmet vermekteyiz.

Yazılımsal alt yapımızda php,jquery,node.js ile güçlendirilmiştir.

 

http://​www.sonsuzkaynak.com

 

Daha fazla oku